" Kniha citátov nebude nikdy kompletná..."
Blahoželania Citáty Dielo Mince Nárečia Pohľadnice Recepty Slovník SMS Texty piesní Portál
Ste tu: blahozelania.dovrecka.skden-matiek
Streda 14. november 2018 | Meniny má Irma, zajtra Leopold › blahoželaniapohľadnice
Potrebujete poradiť so slovenčinou?
Radi pomôžeme na facebookovej fanpage "cudzieslova.sk"
Brunhilda

ž. z nem. Brunhild (stnem. brunia + hiltja) obrnená bojovníčka)

Blahoželania

blahoželaniaZbierka blahoželaní, prianí, gratulácií a vinšov.

Blahoželanie 5721

Vsetky kvety do ruk mamy, skladam ako drahokamy. Za jej lasku, plnu nehy, za zelene detske brehy. Za jej stedrost, starost v hlave, za dni stastne, za dni hrave, za rozpravky nad koliskou, za to, ze vzdy stoji blizko. Mamicka, prajem Ti vsetko najlepsie ku Dnu matiek

Blahoželanie 5712

ja kvietok v rucke mam komu ho ja len dam,dam ti bostek na licko a kvietocek malicko mamke mojej vsetko dam a vraviet jej mam te rad

Blahoželanie 5614

Máš můj dík za všechno, a hlavně za sebe,mámo já ted jsem tu jenom pro tebe,Máš můj dík za všechno,a hlavně za sebe,mámo já jsem teď tu jenom pro tebe,teď pro tebe jsem tu já..

Blahoželanie 5598

Mamka moja je ta naj je vellmi dobra aj pekná. Lubim ju a hotovo.

Blahoželanie 5491

Mamka ja ta rada maaam bez teba vzdy placeem ja chcem mat vzdy pri sebe a nikdy ta neopustiim LUBIM TA

Blahoželanie 5189

mamicka ked som bola mala postarala si sa o mna si pri mne aj ked sa bojim si pri mne ked placem staras sa o mna az do teraz

Blahoželanie 5005

Nesiem ti ruže, mamička moja, lebo dnes veľky sviatok máš. Keď sa nám oči spoja, želanie bez slov rozoznáš.

Blahoželanie 4886

vsetko naj ku dnu matiek..

Blahoželanie 4769

Milá mamka, je mi veľmi ľúto, že sem musela odísť z domu so svojím novým priateľom. Našla som v ňom pravú lásku. Mala by si ho vidieť aký je sladký so svojím tetovaním, piersingom a predovšeťkým jeho krásnou motorkou! Ale to ešte nie je všetko, mami, som konečne tehotná, a Abdul vraví, že budeme mať krásny život v prívese uprostred lesa. Chce mať so mnou veľa detí a to je tiež môj sen. Keď som zistila ako mi marihuana robí dobre, rozhodli sme sa túto trávu pestovať i pre našich priateľov, keď im dôjde heroin alebo koks, aby tak veľmi netrpeli. Medzitým dúfám, že veda nájde liek na AIDS, aby sa Abdulovi trochu uľavilo, on si to vážne zaslúží. Nemusíš mať strach, mám už 16 rokov a viem sa o seba dobre postarať aj sama. Dúfam, že ťa budem môcťi skoro navštíviť, aby si spoznala svojho vnuka. Tvoja milovaná dcéra P.S.: Všetko je hlúposť, som u suseda. Chcela som Ti len povedať, že sú horšie veci na svete než vysvedčenie, ktoré je v nočnom stolíku.

Blahoželanie 4753

Keď som bola malá,snívala som veľmi rada.Nevedela som si vážiť to,čo mám a hádala som sa kvôli hlúpostiam.Dnes som rada,že nie som na tomto svete sama a viem si uctiť slovko "MAMA."

Blahoželanie 4126

Prejsť ti po perách popraskaných živlom, Nalievať ti mliekový odvar na ne potokom, Pohladiť ti vrásky, malé ryhy pod očami, Pobozkať ťa z lásky, pohladiť svojimi perami, Si moja, jediná, tá ktorá ma stvorila, Si stále chodiaca kráska, tá kt Text:

Blahoželanie 4125

Pekný kvietok v poli žije ako nebo belasý je. Prídu deti popásť husi modrý kvietok odtrhnú si. Potom deti maličké dajú kvietok mamičke.

Blahoželanie 4124

Čože ti dať na pamiatku mamka naša k tvojmu sviatku? Nazbieral som vonné kvety, zostavil som pekné vety. To čo vety nepovedia, vonné kvety dopovedia.

Blahoželanie 4123

Dnes ti želám veľa šťastia, usmievaj sa celý deň. Povedz, že chceš modré z neba, zabehnem ti chytro preň. Ja viem, ty ho nebudeš chcieť, nemáš času hrať sa s ním. Tak ti, mamka, dneska aspoň topánočky vyčistím.

Blahoželanie 4122

Moja mama rada ma má, lepšej mamy niet. Už som poznal veľa mám, najlepšiu však len ja mám. Ja jej za to božtek dám, taký ako svet.

Blahoželanie 4121

Každé ráno mamička pobozkáš ma na líčka. Keď ma izbou roztočíš, smiech mi skočí do očí. Bozk ti vrátim na líčka, milá, drahá mamička.

Blahoželanie 4120

Každá dobrá matka, v žiali dieťa hladká. Má ho veľmi rada – keď je preč, tak ho hľadá. Keď má dieťa horúčku, tak ho drží za rúčku. Naučí ho svojej reči, nenechá ho v nebezpečí.

Blahoželanie 4119

Ja mám mamku, mamičku, ráno varí kávičku. Izbu riadi, čistí šaty, ja mám mamku, poklad zlatý.

Blahoželanie 4118

Prečo sa chveje osika? Lebo sa jej vetrík dotýka. A ktože je, kto na vine, že sa chvejú ruky mamine. To sú ale smiešne otázky. Tie ruky sa chvejú od lásky.

Blahoželanie 4117

Mama – to slovo krásne, až pri tom človek žasne. Vyslovujem ho každý deň a pri tom sa usmejem. Si ako krásny sen, čo zalial našu Zem. Na každý žiaľ máš liek, vôkol teba počuť smiech.

Blahoželanie 4116

Deň matiek svätíme a ty si matka, dovoľ mi objať ťa, mamička sladká.

Blahoželanie 4115

Je deň matiek, mamka, mamička drahá, prijmi od synáčka želanie zdravia.

Blahoželanie 4114

Mamka moja, mamka zlatá. Ty by si si zaslúžila, aby všetky kvietky v poli, kvitli iba tebe kvôli.

Blahoželanie 4113

Usmiata je každý deň, z lásky jej kvet prinesiem. Od narodenia mi je vzácna, je to predsa moja mama.

Blahoželanie 4023

Mamka moja, mamka zlatá, kto tú tvoju prácu zráta? Varíš nám, periš nám, srdiečko ti za to dám.

1 ... 1 ... 1