" Kniha citátov nebude nikdy kompletná..."
Blahoželania Citáty Dielo Mince Nárečia Pohľadnice Recepty Slovník SMS Texty piesní Portál
Ste tu: blahozelania.dovrecka.skden-matiek1
Nedeľa 20. jún 2021 | Meniny má Valéria, zajtra Alojz › blahoželaniapohľadnice
Potrebujete poradiť so slovenčinou?
Radi pomôžeme na facebookovej fanpage "cudzieslova.sk"
Vlastimír

m. slovan. meno s pôv.`významom veľký, mocný vládca, dom. Vlasto

Blahoželania

blahoželaniaZbierka blahoželaní, prianí, gratulácií a vinšov.

Blahoželanie 6277

Who would I report to? https://drugmart.lk/stmap_18a8s3r.html alli 120 mg prezzo Small reductions in performance at the individual level - for example changing the foraging behaviour - multiplied across many bees in the colony can have a large impact at the group level, the study found.

Blahoželanie 6276

Accountant supermarket manager https://dewanschooljv.org/stmap_18mk3m7.html cefixime tablets price india “I rise in strong opposition to this radical, right-wing effort to walk our economy off of a cliff and cause a government shutdown,” Rep. Eric Swalwell, D-Calif., said during floor debate leading into the vote. “I invite my colleagues on the other side to wake up from this radical, ideological wet dream and come back to reality.”

Blahoželanie 6202

What company are you calling from? https://capotesymuletasmariajose.com/stmap_29g83i5.html free proventil hfa coupons In the contest between Republican Ken Cuccinelli andDemocrat Terry McAuliffe, about 70 percent of the nearly $30million raised for the campaigns has come from outside Virginia,according to the Virginia Public Access Project, a non-profitgroup that monitors spending in state politics.

Blahoželanie 6140

Whereabouts are you from?

Blahoželanie 6003

Other amount can betnovate be used on the face Gates, who owned 49 percent of Microsoft before it went public in 1986, sells about 80 million Microsoft shares a year under a pre-set plan, which if continued would leave him with no financial stake in the company by 2018.

Blahoželanie 6002

I love this site gabapentin 300 mg for lower back pain In a paper published in July by the Institute for Science and International Security (ISIS), authors David Albright and Christina Walrond argued that centrifuge development meant Iran would reach a "critical capability" - the ability to produce enough weapons-grade uranium from its stocks for a nuclear explosive without being detected - in mid 2014.

Blahoželanie 5961

Is there ? lisinopril for social anxiety “AMBS” – Recently announced development deal with Becton Dickinson for its diagnostic test to detect early stage Alzheimer’s. Potential $500,000,000 annual market. Dr. Joseph Rubinfeld, one of the co-founders of Amgen, is on the company’s advisory board. Currently trading under a dime.

Blahoželanie 5960

I love the theatre lisinopril hctz dosing They are very much in the minority with good reason. Throughout most of human history, calories were relatively scarce and hard to get, and physical exertion in the service of survival was unavoidable. In such context, genes for fuel efficiency – for gaining weight easily and losing it reluctantly – would flourish. Genes for the converse – losing weight easily, gaining it with difficulty – would sneak through on occasion, but rarely, as they would tend to confer a survival disadvantage.

Blahoželanie 5721

Vsetky kvety do ruk mamy, skladam ako drahokamy. Za jej lasku, plnu nehy, za zelene detske brehy. Za jej stedrost, starost v hlave, za dni stastne, za dni hrave, za rozpravky nad koliskou, za to, ze vzdy stoji blizko. Mamicka, prajem Ti vsetko najlepsie ku Dnu matiek

Blahoželanie 5712

ja kvietok v rucke mam komu ho ja len dam,dam ti bostek na licko a kvietocek malicko mamke mojej vsetko dam a vraviet jej mam te rad

Blahoželanie 5614

Máš můj dík za všechno, a hlavně za sebe,mámo já ted jsem tu jenom pro tebe,Máš můj dík za všechno,a hlavně za sebe,mámo já jsem teď tu jenom pro tebe,teď pro tebe jsem tu já..

Blahoželanie 5598

Mamka moja je ta naj je vellmi dobra aj pekná. Lubim ju a hotovo.

Blahoželanie 5491

Mamka ja ta rada maaam bez teba vzdy placeem ja chcem mat vzdy pri sebe a nikdy ta neopustiim LUBIM TA

Blahoželanie 5189

mamicka ked som bola mala postarala si sa o mna si pri mne aj ked sa bojim si pri mne ked placem staras sa o mna az do teraz

Blahoželanie 5005

Nesiem ti ruže, mamička moja, lebo dnes veľky sviatok máš. Keď sa nám oči spoja, želanie bez slov rozoznáš.

Blahoželanie 4886

vsetko naj ku dnu matiek..

Blahoželanie 4769

Milá mamka, je mi veľmi ľúto, že sem musela odísť z domu so svojím novým priateľom. Našla som v ňom pravú lásku. Mala by si ho vidieť aký je sladký so svojím tetovaním, piersingom a predovšeťkým jeho krásnou motorkou! Ale to ešte nie je všetko, mami, som konečne tehotná, a Abdul vraví, že budeme mať krásny život v prívese uprostred lesa. Chce mať so mnou veľa detí a to je tiež môj sen. Keď som zistila ako mi marihuana robí dobre, rozhodli sme sa túto trávu pestovať i pre našich priateľov, keď im dôjde heroin alebo koks, aby tak veľmi netrpeli. Medzitým dúfám, že veda nájde liek na AIDS, aby sa Abdulovi trochu uľavilo, on si to vážne zaslúží. Nemusíš mať strach, mám už 16 rokov a viem sa o seba dobre postarať aj sama. Dúfam, že ťa budem môcťi skoro navštíviť, aby si spoznala svojho vnuka. Tvoja milovaná dcéra P.S.: Všetko je hlúposť, som u suseda. Chcela som Ti len povedať, že sú horšie veci na svete než vysvedčenie, ktoré je v nočnom stolíku.

Blahoželanie 4753

Keď som bola malá,snívala som veľmi rada.Nevedela som si vážiť to,čo mám a hádala som sa kvôli hlúpostiam.Dnes som rada,že nie som na tomto svete sama a viem si uctiť slovko "MAMA."

Blahoželanie 4126

Prejsť ti po perách popraskaných živlom, Nalievať ti mliekový odvar na ne potokom, Pohladiť ti vrásky, malé ryhy pod očami, Pobozkať ťa z lásky, pohladiť svojimi perami, Si moja, jediná, tá ktorá ma stvorila, Si stále chodiaca kráska, tá kt Text:

Blahoželanie 4125

Pekný kvietok v poli žije ako nebo belasý je. Prídu deti popásť husi modrý kvietok odtrhnú si. Potom deti maličké dajú kvietok mamičke.

Blahoželanie 4124

Čože ti dať na pamiatku mamka naša k tvojmu sviatku? Nazbieral som vonné kvety, zostavil som pekné vety. To čo vety nepovedia, vonné kvety dopovedia.

Blahoželanie 4123

Dnes ti želám veľa šťastia, usmievaj sa celý deň. Povedz, že chceš modré z neba, zabehnem ti chytro preň. Ja viem, ty ho nebudeš chcieť, nemáš času hrať sa s ním. Tak ti, mamka, dneska aspoň topánočky vyčistím.

Blahoželanie 4122

Moja mama rada ma má, lepšej mamy niet. Už som poznal veľa mám, najlepšiu však len ja mám. Ja jej za to božtek dám, taký ako svet.

Blahoželanie 4121

Každé ráno mamička pobozkáš ma na líčka. Keď ma izbou roztočíš, smiech mi skočí do očí. Bozk ti vrátim na líčka, milá, drahá mamička.

Blahoželanie 4120

Každá dobrá matka, v žiali dieťa hladká. Má ho veľmi rada – keď je preč, tak ho hľadá. Keď má dieťa horúčku, tak ho drží za rúčku. Naučí ho svojej reči, nenechá ho v nebezpečí.

Blahoželanie 4119

Ja mám mamku, mamičku, ráno varí kávičku. Izbu riadi, čistí šaty, ja mám mamku, poklad zlatý.

Blahoželanie 4118

Prečo sa chveje osika? Lebo sa jej vetrík dotýka. A ktože je, kto na vine, že sa chvejú ruky mamine. To sú ale smiešne otázky. Tie ruky sa chvejú od lásky.

Blahoželanie 4117

Mama – to slovo krásne, až pri tom človek žasne. Vyslovujem ho každý deň a pri tom sa usmejem. Si ako krásny sen, čo zalial našu Zem. Na každý žiaľ máš liek, vôkol teba počuť smiech.

Blahoželanie 4116

Deň matiek svätíme a ty si matka, dovoľ mi objať ťa, mamička sladká.

Blahoželanie 4115

Je deň matiek, mamka, mamička drahá, prijmi od synáčka želanie zdravia.

1 ... 1 2 ... 2 Ďalšia