" Kniha citátov nebude nikdy kompletná..."
Blahoželania Citáty Dielo Mince Nárečia Pohľadnice Recepty Slovník SMS Texty piesní Portál
Ste tu: blahozelania.dovrecka.sknarodeniny5
Streda 14. november 2018 | Meniny má Irma, zajtra Leopold › blahoželaniapohľadnice
Potrebujete poradiť so slovenčinou?
Radi pomôžeme na facebookovej fanpage "cudzieslova.sk"
Vivián

m. - Viviána ž z lat. Vivianus (vivus živý), variantom žen. mena je Bibiána

Blahoželania

blahoželaniaZbierka blahoželaní, prianí, gratulácií a vinšov.

Blahoželanie 3762

A BIRTHDAY WISH REMINDS U THE FIRST CRY MAMMA... START UR DAY WITH HER ... SWEET BLESSINGS THE DAY WILL BE YOURS .MANY HAPPY RETURNS... MY DEAR...

Blahoželanie 3761

I believe u have climbed high mountains, walked on thorny paths, sailed on the raging seas and took a ride on dangerous highways. C'mon let's face it; Your God - Jehova has always been faithful all the way. Enjoy your day, you are worth it. Happy Birthday.

Blahoželanie 3760

Its a nice feeling when you know that someone likes you, someone thinks about you, someone needs you;but it feels much better when you know that someone never ever forgets your birthday."HAPPY BIRTHDAY".

Blahoželanie 3759

Šicko najlepše na tvojo meno žeby ci pi**k narosnul po koleno a vajca po členky ta ulej dajakej palenky

Blahoželanie 3748

Zi ako chces, pevne zdravie maj, narodeniny oslav tak, ako sa slavia. Popijaj vino, pesnicku si zaspievaj, s veselou naladou na svet sa pozeraj.

Blahoželanie 3747

Nejeden v den narodenin do ruk Tvojich vlozi dary, polozi Ti kvety na stol so zelanim, aby rastol rokov rad Ti ako stuha a ziarila stastia duha. Aj ja s velkym potesenim zelam Ti v den narodenin, aby v stasti, dobrom zdravi, bez starosti, bez obavy dalsie roky prezila si, plne radosti a krasy.

Blahoželanie 3746

Na Tvoje zdravie sa dnes pije, do lesklych poharov sampus sa leje. Bublinky sumia, zvonia pohare, radost a usmevy sadaju na tvare. Vsetko najlepsie k narodeninam!

Blahoželanie 3745

Nech život Tvoj plynie ako tichá voda. Nech šťastný je ten,kto Ti ruku podá. Nech Tvoje srdiečko nepozná lásky klam, hlavne to Ti želám k narodeninam

Blahoželanie 3744

Posepkal mi maly skriatok, ze mas dneska pekny sviatok. tak ti teda zazelam, vsetko najlepsie k narodeninkam...

Blahoželanie 3743

Nech stastie a laska sprevadza ta svetom, Nech tvoj usmev podoba sa detom, nech plni sa ti zitia sen, to ti k narodeninam popriat chcem

Blahoželanie 3742

Dobre vinko,lacne dary, nech sa Ti vzdy dobre dari. Dnes mas prave o rok viac, nesnaz sa ho naspat vziat. Prilis dlhe pripitky zabalme do servitky. Naco nudne slova, o rok sme tu znova...

Blahoželanie 3741

Všetko dobré k Tvojmu sviatku, príjmi moje želanie, nech Ti šťastie, zdravie, láska nablízku vždy zostane.

Blahoželanie 3740

Srdiecko vyvaruj sa ran, co sa dlho hoja. Miluj ludi, co za to stoja.Dosiahni v zivote co chces a zij tak, nech nic nelutujes!

Blahoželanie 3739

K Tvým narozeninám Ti přeji vše, co si můžeš přát. Snad princeznu z pohádky, snad nejkrásnější hrad. Přeji Ti štěstí plný klín, ne, neříkej, že chceš mnohem míň. Přeji Ti, aby ses jen smál a smutek nikdy nepoznal. Abys vždy lásku v srdci měl a pisatele tohoto si občas připoměl.

Blahoželanie 3738

Přeji ti to, co člověk nejvíc potřebuje - zdraví, to co marně hledá - štěstí a to bez čeho se nedá žít - lásku. Vše néj ať máš vždy vedle sebe někoho s kým je to krásné.

Blahoželanie 3737

Pro jediného miláčka, kterým patří tohle přáníčko, taky patří celé moje srdíčko.

Blahoželanie 3736

Přibývají Ti vrásky na čele , Zas těžší je vstát z postele? Občas Ti taky srdce buší? Zachovej klid! Tobě ty vrásky sluší! Vše nejlepší k narozeninám .

Blahoželanie 3735

Život Ti píše zas o rok víc , slovíčkem psaným chci tedy říct: " Žij podle svého měj pevné zdraví , narozeniny oslav tak jak se slaví . Popíjej víno písničku zpívej , s veselou náladou na svět se dívej."

Blahoželanie 3734

Nech ruže na cestu sypú sa Ti, nech každá túžba splní sa Ti. Nech v srdci Tvojom nenastane klam, to zo srdca Ti prajem k narodeninám.

Blahoželanie 3733

Nech Ti stále slnko svieti v oknách Tvojho domova, aj keď mráčik zastrie ho, zažiari Ti odznova.

Blahoželanie 3732

V dnešný narodeninový deň

Blahoželanie 3731

Veľa zdravia, milý dedko, prajeme Ti ozaj všetko, po čom Tvoje srdce túži, dobrého si veľa uži!

Blahoželanie 3664

Alles Liebe und Gute zum Geburtstag! Ich wünsche dir, dass du in deinem Leben immer wieder klare Orientierungspunkte am Horizont erblickst!

Blahoželanie 3663

Geburtstag ist wohl ohne Frage der schönste aller Ehrentage. Deshalb möcht ich keine Zeit verlieren und Dir zum Wiegenfeste gratulieren.

Blahoželanie 3662

Intelligent ... witzig ... charmant ... sexy ... und auch noch Geburtstag! Meine herzlichsten Glückwünsche!

Blahoželanie 3661

Nach einem Glückwunsch ist mir zumute. Ich gratuliere und ALLES GUTE. Jeweils alle Lebenszeichen, haben ganz besondere Zeiten. Wer sie sinnvoll nutzt mit Schwung, der bleibt 100 Jahre jung.

Blahoželanie 3660

Alles Schöne - Alles Gute - Alles Glück auf dieser Welt. Bleib gesund und bleibe fröhlich, und mache nur was Dir gefällt.

Blahoželanie 3659

Zum Geburtstag viel Glück, vom Kuchen ein Stück, vom Leben viel Zeit, das wünsche ich dir heut!

Blahoželanie 3658

Wieder ein Jahr älter, nimm es nicht so schwer. Denn am Älter werden änderst Du nichts mehr. Zähle Deine Jahre und denke stets daran: diese sind ein Schatz, den Dir keiner nehmen kann.

Blahoželanie 3657

Heute bin ich aufgewacht, habe an Dich gedacht und da fiel mir ein, heute muss dein Geburtstag sein! Happy Birthday!

Predošlá 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 10 Ďalšia