" Kniha citátov nebude nikdy kompletná..."
Blahoželania Citáty Dielo Mince Nárečia Pohľadnice Recepty Slovník SMS Texty piesní Portál
Ste tu: blahozelania.dovrecka.skvianoce2
Sobota 28. marec 2020 | Meniny má Soňa, zajtra Miroslav › blahoželaniapohľadnice
Potrebujete poradiť so slovenčinou?
Radi pomôžeme na facebookovej fanpage "cudzieslova.sk"
Tajana

ž. nejasné, azda variant mena Dajana z Diana

Blahoželania

blahoželaniaZbierka blahoželaní, prianí, gratulácií a vinšov.

Blahoželanie 5685

Nech splnia sa všetky Tvoje priania, nech anjeli Tvoje cesty chránia. Problémy nech navždy sa stratia, prajem Ti veľa zdravia a šťastia.

Blahoželanie 5684

Fujavicu šťastia , víchricu pohody , závej radosti , len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v Novom roku praje …

Blahoželanie 5681

Nohy na stol ciga v hube,kapor so uz pecie v trube,na kolace tecie slina,nalieva sa medovina.Tak kym ma vinko nenamoce,prajem krasne Vianoce.

Blahoželanie 5680

S kuzlom vianoc - zdravia,lasky pokoja,dobrym ludom posiela ...

Blahoželanie 5679

Uivaj si cara vianoc,nenazer sa vela na noc,nech trampoty nezacnu a stihol si ponocnu.Pekne sviatky...

Blahoželanie 5678

Kopec darčekov čo srdce pohladia,rodinu a priaťelov čo nikdy nezradia.K bohatstvu ktôčik a ku šťastiu skok. Prajeme pekné VIANOCE A ŠTASTNY NOVÝ ROK!

Blahoželanie 5677

kapor sa na mna diva z vane, asi tusi co sa stane. Zahnal som sa kladivom, krvavy je cely dom. Kapor sa mi rehoce prajem kraaaasne Vianoce

Blahoželanie 5674

Zapchajte komíny nepusťte Santu, použi betón, cement aj maltu. Otvor si okno, stačí aj máličko, Darčeky prinesie jedine Ježiško.

Blahoželanie 5671

V čas Vianoc,ked stromček zhori za noc,darčeky sa stratia,kapor zdochne od dojatia a sneh sa belie v mrazničke prajeme peknučke vianoce

Blahoželanie 5670

Sane sa mi rozpadli, darčeky mi ukradli, anjeli sa niekde túlia, čerti zase trávu húlia. Všetko je to na potvoru, asi pôjdem na podporu "Ježiško!"

Blahoželanie 5661

nech je vela darčekou i pod tvojim strom cekom nech je vkaždom ukriti jeden z krasneich vzednich dni

Blahoželanie 5485

ABY SA TI V NOVOM ROKU STALE DOBRE DARILO,ABY SA V TVOJICH HRNCOCH,IBA DOBRE VARILO.

Blahoželanie 5482

PRAJEM TI ANIELSKY KRASNE VIANOCNE SVIATKY A CERTOVSKY DOBRY NOVY ROK.

Blahoželanie 5481

NECH NOVY ROK SPLNI VASE PRIANIA,ANIELI NECH VASE CESTY CHRANIA A PROBLEMY NECH SA VAS STRANIA.

Blahoželanie 5480

NA VIANOCE DAROV DOSTI,KAPRA,CO MA MALO KOSTI,NA SILVESTRA LITER STOKU,VELA ZDRAVIA V NOVOM ROKU.

Blahoželanie 5479

VINSUJEM VAN ZEBY SCE SE MALI V NOVOM ROKU LEPSICH KOLACOV PO PULNEJ TEPSI,VELO SLIFKOF NA PALENKU NA MALORKE DOVOLENKU A FURT PULNU PENAZENKU

Blahoželanie 5478

NA VIANOCE V KRKU KOSTI,NA SILVESTRA ZVRATKOV DOSTI,NA NOVY ROK BOLEHLAV,TAKYTO TI PRAJEM STAV.VIDIM TO VSAK CIERNE,BUDEM NA TOM STEJNE

Blahoželanie 5451

prajem ti 12 mesiacov bez choroby, 53 tyždnov štastia, 365 dni bez starosti, 8760 hodin lasky a 525600 minut jedinečnych okamihov v roku 2009...

Blahoželanie 5449

Zapchajte komíny nepuste Santu, použi cement alebo maltu. Otvorte okno, stačí aj maličko, darčeky prinesie jedine Ježiško.

Blahoželanie 5432

Sane sa mi rozpadli, darčeky mi ukradli.Anjeli sa k sebe tulia čerti zase trávu húlia z chlastu mi v hlave trepoce takže tento rok nebudu Vianoce.Tvoj Ježisko.

Blahoželanie 5423

sane sa mi rozpadli darčeky mi ukradli v čertoch hormóny sa buria anjeli zas trávu hulia tak nečakaj na darček a sam si lahni pod stromcek

Blahoželanie 5420

Nech koruna ostane v pamäti a euro nech sa uchytí.Krásne sviatky Vianočné,dúfam.že o rok to nebude až tak zlé.spokojné a krásne sviatky želá....

Blahoželanie 5405

Keď zasadnete všetci k štedrovečernému stolu, modlitbou vianočnou potešte sa spolu. Ježiško maličký, nech rozdá balíčky a ostane s vami navždycky.

Blahoželanie 5404

Až sa rozžiari stromček blikavým svetlom sviec, spomeňte si, že i ja vám prajem šťastie, zdravie a lásky ešte viac.

Blahoželanie 5403

Vinšujem vám šťastlivé Vianoce i Nový rok, aby ste boli zdraví a veselí vospolok po celý rok.

Blahoželanie 5402

Prajem vám úprimne zo srdca vrelého, radostné Vianoce a všetko dobrého.

Blahoželanie 5401

Dieťatko v Betleme, Ježiško maličký, za tebou ideme, čuj naše prosbičky. Daj nám zdravia sily, do učenia chuti, srdce rodičovo nech sa nezarmúti. Zošli požehnania aj do nášho domu, by sme mohli pomôcť v biede hocikomu.

Blahoželanie 5400

Láska Božia, láska veľká deťom vkladá do hrdielka pieseň o jasličkách. Dieťa čo sa narodilo radosťou ich obdarilo, zažalo jas v líčkach.

Blahoželanie 5399

Chytro, chytro do Betlehema, anjel spieva Glória. Zrodila tam Ježiška nám, Matka Božia, Mária. Zoberme mu masla, mliečka, pri jasliach kľaknime. Drahé, zlaté Jezuliatko, všetci sa ti sklonime.

Blahoželanie 5398

Zvonia všetky zvony sveta cingi-lingi-bom! Na svet prišlo drahé dieťa biednym rodičom. Poďte s nami pokloniť sa Ježiškovi malému, zato, že k nám z neba prišiel svoje srdcia dáme mu. Maštaľka je skromná, tichá, králi do nej náhlia sa. Na dieťatko oslík dýcha, svieti hviezda - stokrása. Počujte, jak na nebesiach anjelici spievajú, sláva Bohu na výsostiach, pokoj ľuďom želajú.

Predošlá 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 18 Ďalšia