" Kniha citátov nebude nikdy kompletná..."
Blahoželania Citáty Dielo Mince Nárečia Pohľadnice Recepty Slovník SMS Texty piesní Portál
Ste tu: blahozelania.dovrecka.skvianoce3
Streda 29. január 2020 | Meniny má Gašpar, zajtra Ema › blahoželaniapohľadnice
Potrebujete poradiť so slovenčinou?
Radi pomôžeme na facebookovej fanpage "cudzieslova.sk"
Omar

m. pôv. arab. meno z hebr. ómér hovoriaci, dlho živý

Blahoželania

blahoželaniaZbierka blahoželaní, prianí, gratulácií a vinšov.

Blahoželanie 5397

Zvony zvonia, hviezda žiari, všade radosť svätá. Narodil sa pre nás všetkých Vykupiteľ sveta.

Blahoželanie 5396

Spievajme a radujme sa, dnes Spasiteľ narodil sa - v jasličky je vložený, žiarou hviezd osvietený.

Blahoželanie 5395

V tie vianočné sviatky poviem vám vinš krátky: Pán Kristus je narodený, tak nebuďme zarmútení, ale sa mu radujme a slávu prespevujme, to mu bude premilé, dá nám sviatky šťastlivé.

Blahoželanie 5394

V jasličkách na slame, schúlený je tíško, my ho už poznáme, to je náš Ježiško. Krásne vianoce...

Blahoželanie 5393

Novinu radostnú oznámim vám, že sa nám narodil dnes Kristus Pán, to Dieťa krásne, nad slnko jasné. Anjeli spievajú, glória riekajú, tam pribehli. Pastieri betlemskí jak zvedeli, keď nad svojím stádom stráž držali, že je v chudobnej, maštaľke biednej, v jasliach položené, je Pánom a Bohom celej zeme.

Blahoželanie 5392

Šťastlivá chvíľa sa nám zjavila, že Panna čistá Syna zrodila, život svätý počatím dala Mária.

Blahoželanie 5391

Mnoho šťastia v čase Vianoc, v žiari svetiel stromčeka, aby zdravie,láska ,pokoj zavítali aj do Vášho domčeka. Krásne Vianoce a úspešný rok 2009 praje...

Blahoželanie 5390

Nech sa Vam vyplni, po com srdce tuzi, radost a laska vstupia na Vas prah. Prajem tiez, nech zdravicko sluzi, a zite krasne ako v rozpravkach.

Blahoželanie 5389

Na Vianoce je všetko krásne, v srdciach ľudí zastal čas, vianočná sviečka nevyhasne, kým bude Láska v každom z nás.

Blahoželanie 5388

Nech nový rok ste v plnom zdraví nech všetko sa vám darí nech potešia vás nielen deti ale aj svokrovia, svokry, ujovia a tety...

Blahoželanie 5387

Nech vám v srdci láska kvitne a nech nikdy nezanikne nech vás vaša duša hladká nech nenaštrbí ju žiadna hádka...

Blahoželanie 5386

Nech vôňa ihličia zavonia Vašim bytom, nech láska a šťastie preniká Vašim srdcom, nech Vám Vianoce prinesú mnoho radosti a v novom roku žiadne starosti.

Blahoželanie 5384

Nadišiel krásny Vianočný čas, chceli by sme vám k nemu zaželať: Nech peniaze Vám dajú slobodu, láska domácu pohodu, zdravie radosť zo života a šťastie nech sa pri Vás denne motá.

Blahoželanie 5383

Na Vianoce pokoj v duši, šťastie ktoré nič nezruší. V novom roku veľa sily, by ste zdraví dlho žili.

Blahoželanie 5382

Až dohára sviečka tohtoročná a znie pieseň vianočná, nech Ježiško zavíta i k Vám a prinesie dary prekrásne: zdravie, lásku a porozumenie.

Blahoželanie 5381

Všade znie ozvena Vianočného ticha, odniekiaľ z tmy mráz do okien dýcha. Sviečka i prskavka v našich očiach žiari. Prišiel čas obrátiť list v starom kalendári. Krásne Vianoce a šťastný Nový Rok!

Blahoželanie 5380

Túžim vianočný pokoj v sebe mať a všetkým ho rozdávať, lebo nám ho Ježiško prišiel dať. Zo všetkých darov volím vianočný pokoj. Požehnané vianočné sviatky Vám želá …

Blahoželanie 5379

To nie je sen, to sa ti nezdá, z neba naozaj padá strieborná hviezda. Niečo si praj! Vianoce biele. Konečne sme sa už dočkali tej čarovnej chvíle.

Blahoželanie 5378

Takto na diaľku hádžem pod Tvoj stromček všetko zdravie, šťastie a lásku sveta tak si to váž a ničím nepokaz. Pekné prežitie Vianočných sviatkov prajem.

Blahoželanie 5377

Tak ako sa v piesni spieva: Narodil sa Kristus Pán, radujme sa, v srdci majme čistotu na pamiatku tohto zrodu, sme tiež potomkami kráľovského rodu. Prajem krásne prežitie týchto Vianočných sviatkov.

Blahoželanie 5376

Sviatok narodenia Ježiša Krista nech je podnetom k oslave Boha aby ste našli pokoj duše. Prajem Vám aby ste s pomocou Božej milosti a pod ochranou Nebeskej Patrónky prežívali pokoj a radosť aj v tom nastávajúcom roku.

Blahoželanie 5375

Radosť ktorú pocítili skromní pastieri, keď prišli pozdraviť Božie dieťa nech je aj Vašou radosťou a nevýslovným šťastím Vám praje …

Blahoželanie 5374

Prišiel som dnes medzi Vás ako dieťa, jeden z Vás. Príďte ku mne, volám Vás, som Váš priateľ, som Vás brat. Hlboké prežitie Ježišovej blízkosti a z toho plynúcu vianočnú radosť a pokoj praje …

Blahoželanie 5373

Nešťastným šťastíčko , chorým zdravíčko , chudobným konto mastné , rodičom deti šťastné , slepým svetlo , zamrznutým teplo a teplým aby to v hlave preplo… Požehnané a milostiplné Vianočné sviatky , radostný a pokojný nový rok Vám prajú…

Blahoželanie 5372

Nech Vám Vianoce prinesú radosť duše a nech je pre Vás posolstvo nebeského pokoja šťastím v nasledujúcom roku …

Blahoželanie 5371

Nech dnes najkrajší zaznie zvonu hlas, v deň ktorý rozveselil Ježiško v každom z nás. Nech láska nás vždy krásne hreje a zdravie nech sa z lásky skveje. Taktiež pokoj v duši a v rodine o polnočnej hodine ti praje ….

Blahoželanie 5370

Kristus náš Pán, ktorý ožiaril Betlehemskú noc svojím príchodom, nech aj Váš život osvetlí svetlom radosti, lásky a pokoja, to Vám zo srdca želá v tento sviatočný čas …

Blahoželanie 5369

Ježiškove ručičky nech Vás žehnajú, Ježiškova Matička nech Vám pomáha. Anjeli z neba nech Vám spievajú a požehnané Vianoce a šťastlivý Nový rok nech Vám zaželajú.

Blahoželanie 5368

Je čas šťastia, veselosti, každý pieseň spieva. Nech vo Vašej domácnosti sa radosť rozlieva.

Blahoželanie 5367

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.

Predošlá 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 18 Ďalšia